Skip links
CEPHE KAPLAMA HİZMETLERİ

CEPHE KAPLAMASI

cephe kaplama hizmetleri kısa açıklama

ALÜMİNYUM KOMPOZİT CEPHE KAPAKLI

Sanayi yapılarının idari bina kısımlarında kullanılan kompozit paneller binaya çok şık görüntüler sağlamaktadır.Renk ve kalınlık değişiklik gösterebilir.Önce profillerden çerçeve yaptırılıp içine taşyünü döşenir ve yanmazlık sağlanmış olur.Sonra geriye kalan iş cephe ölçülerinizde plakalardan kesilerekten cepheye montajı sağlanır. Egeroof çatı firması güçlü ekipi ve finansman gücü ile kompozit panel alanında güzel projelere imza atmaktadır.

SİLİKON CEPHE

Sanayi yapılarının idari kısımlarında tercih edilen silikon cephe sistemlerinde uygulama çok önemlidir.Silikon cephe sistemlerinde ise çerçeveler içeride kalacak biçimde camlar silikon ile sabit tutturulur. Silikon cephe sistemlerine dışarıdan bakıldığında her yer cam gibi görünse de cam parçaları arasındaki EPDM fitiller, kaplamaya ayrı hava katmaktadır. Bu sayede binaların dış tasarımı şık ve modern bir şekilde görünür. Silikon cephe ürünleri ile profillerdeki tüm taşıyıcılar düşey ve yatay olarak da kullanılabilmektedir. Gizli açılır kanat genişliği ile gizli açılır kanat yüksekliği, gerçekten zorlayıcı derecede sonuç ve avantaj yaratmaktadır. Kanat genişliği 1500 milimetre olmakla birlikte, kanat yüksekliği 2000 milimetre gibi büyük bir boyutunu gözler önüne getirmek durumundadır. Dışa açılır kanat imkânı sağlayacak seçenekler ile birlikte, kullanım alanı konusunda önemli avantajlar burada karşımıza çıkmaktadır. Son dönemin popüler ve avantajlı tercihi olan silikon cephe, son derece kaliteli ve güvenilir bir sistem şeklinde karşımıza çıkmıştır.

KAPAKLI CEPHE

Egeroof Kapaklı Cephe Uygulama Hizmeti, Asaş marka cephe malzemeleri kullanılarak binaların dış cephelerinin estetik ve dayanıklı bir şekilde kaplanmasını sağlar. Uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen hizmet, binanın özelliklerine göre özel projelendirme, imalat ve montaj aşamalarını içerir. Asaş marka cephe malzemeleri, su geçirmezlik, hava koşullarına dayanıklılık ve yüksek ısı yalıtımı gibi özellikler sunar. Bu hizmet, binalara şıklık ve değer katarken uzun ömürlü bir çözüm sunar.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.