Skip links

Hakkımızda

Yapınızın kalitesini en üst düzeye çıkarıyoruz..

20 yıllık geçmişi, İzmir ve çevresinde kalıcı ve etkili çözümleri ile ismini güvenilir firmalar arasına sokan KARDEM Metal’in kurucularının 2013 yılında oluşturmuş olduğu EGEROOF, alt yapı ve üst yapı alanlarında çalışmalar yaparak Ege Bölgesi’nde ismini duyurmaya başlamıştır. Kısa sürede hızla gelişip büyüyen ve bu büyümeyi istikrarla sürdüren firmamızı, daha da ileriye taşımak için özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini işlerini taahhüt edilen zamanda, kaliteli ve kusursuz şekilde teslim ederek kazanmış durumdayız.

EGEROOF olarak; müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamayı ve fikirlerini daha da öteye taşımayı, çalışma anlayışımızın temelini oluşturduğuna inanmış, yüzde yüz müşteri memnuniyeti felsefesini kendisine ilke edinmiş bir firma olarak işimize her zaman hassasiyet ve ehemmiyetle yaklaşarak hizmet vermekteyiz.

Sürekli Gelişim ve Değişim ilkesi, alanında uzman kadrosuyla müşterilerine taleplerinin de ötesinde sonuçlar çıkartmak.

Alanımızda kaliteli ve kalıcı yapılar üreterek; kaliteli ürün, güçlü malzeme ve sağlam işçilik ile bütünüyle müşteri memnuniyetini sadece Ege Bölgesinde değil, Türkiye ve Yurtdışı’nda sağlayarak Çatı ve Cephe konusunda tanınmış bir firma olmak.

Kurulduğumuz günden itibaren

büyük firmaların tercihi olduk. Bu firmalar arasında Seyitler Kimya, Attaroğlu İnşaat, Yıldırımlar Gıda, Prodek Proje, Yaşar gibi çok eski ve büyük firmalar vardır. Verilen işlerin hepsini eksiksiz şekilde tamamlamış ve bir sene gibi kısa bir süre içerisinde 100.000 m2’ye yakın iş yaparak beklentilerin çok üzerine çıkmıştır. Yaptığı işlerde maksimum memnuniyet hedefleyen, müşteri odaklı çalışan, müşterilerimizin isteklerine en uygun çözümleri sağlayan, doğru malzemeyi doğru şekilde uygulayan, planlanan zaman içerisinde kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyet ve taleplerini göz önünde bulunduran bir firma haline gelmiştir.

Çatı Kaplama

Detaylar

Cephe Kaplama

Detaylar

Güneş Enerji Sistemleri

Detaylar

Çelik Konstrüksiyon

Detaylar
Bayiliklerimiz
Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.